Планирано прекъсване на електричеството в община Луковит

Община Луковит

На 04.10.2018 г. /08:30 – 09:15 ч.; 14:45 – 15:15 ч./ –  Бежаново, Общ. Луковит:  Xxіі, Алеко, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Аско Махмудов, Бачо Киро, Беласица, Боровец, Бръшлян, Васил Левски, Вежен, Вит, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Димитър Дяков, Димитър Полянов, Добри Комитата, Дунав, Иван Вазов, Иван Иванов, Иван Роснев, Искър, Йордан Йовков, Калето, Клокотница, Козлодуй, Кокиче, Любен Каравелов, Местност Куньовското, Мир, Никола Йонков Вапцаров, Никола Цоцов, Опълченска, Орелец, Осми Март, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Плевен, Първи Май, Сергей Румянцев, Сини Вир, Сливница, Стара Планина, Стефан Караджа, Стублата, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Татарлийски, Юрий А.Гагарин

На 02.10.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Беленци:   Батак, Беласица, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Втори Юни, Георги Бенковски, Главна, Деница, Изгрев, Каноското, Кошута, Местност Селския Връх, Могилата, Обзор, Оборище, Пазара, Първи Май, Ратица, Рила, Свети Илия, Синчец, Стара Планина, Тодоришка, Христо Ботев, Чавдар, Чуканска, Шипка

На 04.10.2018 г. /14:45 – 15:15 ч./ –  Дерманци:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Крайна, Куделин, Любен Каравелов, Мизия, Околовръстна, Скобелев, Цар Борис 1

На 02.10.2018 г. /10:00 – 16:15 ч./ –  Дерманци:   Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Столетов, Георги Бенковски, Захари Стоянов, Козлодуй, Любен Каравелов, Опълченска, Пейо К.Яворов, Тракия, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий А.Гагарин

На 02.10.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Карлуково:   36511, 44327, Александър Стамболийски, Ален Мак, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Байкал, Бачището, Бачо Киро, Бор, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Георги Бенковски, Георги Иванов, Георги Раковски, Градище, Девети Май, Детска Песен, Дико Илиев, Дунав, Железничарска, Желю Войвода, Здравец, Иван Ангелов, Изгрев, Искър, Искъра-Сладината, Кап Петко Войвода, Кирил И Методий, Кокиче, Лале, Латко Лилов, Местност Григора, Младост, Оборище, Околовръстен Път, Орляк, Отец Паисий, Петко Петков, Петър Берон, Петър Трантеев, Пролет, Проходна, Първи Май, Работническа, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стара Планина, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Андреев, Христо Ботев, Юрий А.Гагарин

За периода 01-02.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ и на 05.10.2018 г. /16:00 – 17:00 ч./ –  Луковит:   44327.203.32, Александър Теодоров-Балан, Будевец, Васил Левски, Георги С.Раковски, Димитър Димов, Кирил И Методий, Козлодуй, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов, Христо Смирненски

На 01.10.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./, на 02.10.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./, на 03.10.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./, на 04.10.2018 г.. /09:00 – 16:15 ч./и на 05.10.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Луковит:   Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, Местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 02.10.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Луковит:   Възраждане, Местност Бяло Поле, Местност Искъра, Стопански Двор

На 02.10.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Петревене:   Александър Стамболийски, Бор, Бреза, Васил Левски, Витиня, Ген.Гурко, Георги Иванов, Георги Сава Раковски, Здравец, Златна Панега, Иван Вазов, Иван Стефанов, Изгрев, Местност Жп Спирка, Местност При Панега, Опълченец Стоев, Отец Паисий, Радецки, Райна Княгиня, Рила, Розова Долина, Сергей Румянцев, Синчец, Софроний Врачански, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител, Шипка, Юрий А.Гагарин, Явор

На 02.10.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Румянцево:   Бела Лъка

На 02.10.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Тодоричене:   116009, Бачо Киро, Васил Левски, Добри Войников, Капитан Петко Войвода, Кочо Честименски, Никола Обретенов, Панайот Хитов, Петко Р.Славейков, Райна Княгиня, Старо Шосе, Тодор Каблешков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 05.10.2018 г. /10:00 – 14:15 ч./ –  Торос:   Александър Стамболийски, Априлци, Възраждане, Върбан Йотов Теслов, Гатил, Градинска, Дило Йотов, Дойчин Димитров, Кирил И Методий, Лозарска, Люляк, Марин Табаков, Младост, Незабравка, Никола Вапцаров, Оборище, Потока, Райна Княгиня, Хан Аспарух, Ягода

На 04.10.2018 г. /08:30 – 09:15 ч.; 14:45 – 15:15 ч./ –  Ъглен:   Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Баба Илийца, Баба Тонка, Васил Левски, Васил Петлешков, Вратеник, Ген.Гурко, Георги Раковски, Дуловска, Еделвайс, Елин Пелин, Иван Вазов, Иглен, Изгрев, Изток, Илинден, Илия Волен, Капитан Петко Войвода, Кирил И Методий, Кокаланска, Криволак, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люляк, Мизия, Освобождение, Осми Март, Отец Паисий, Пейо К.Яворов, Упи Хvі-456, Кв.47, Хан Крум, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чайка, Шипка, Шопска

На 04.10.2018 г. /10:00 – 15:15 ч./ –  Ъглен:   Васил Левски, Дуловска, Иглен, Илинден, Илия Волен, Лиляна Димитрова, Освобождение, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Симеон

На 05.10.2018 г. /10:00 – 15:15 ч./ –  Ъглен:   Георги Раковски, Еделвайс, Изгрев, Изток, Илия Волен, Любен Каравелов, Цар Симеон, Чайка

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия на ЧЕЗ 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

Коментирайте

avatar

Сходни публикации

Предстоящи събития
П
В
С
Ч
П
С
Н